Dolcan na targach Murator w Warszawie

Data opublikowania: 22 kwietnia 2010

W dniach 24-25 kwietnia 2010 na warszawskim Torwarze obędzie się dwudziesta dziewiąta edycja targów mieszkaniowych Murator. Jednym z wystawców imprezy będzie stołeczny deweloper Dolcan. Na stoisku firmy będzie można prześledzić szczegółową ofertę dotyczącą poszczególnych inwestycji spółki, zapoznać się z atrakcyjnymi promocjami, a także skorzystać z bezpłatnych porad kredytowych.

Targi organizowane przez Murator są cykliczną imprezą, podczas której uczestnicy mogą zapoznać się z pełnym przeglądem stołecznych nieruchomości, zarówno domów jak i mieszkań. W ofercie wystawców znajdować się będą lokale powstałe w ramach nowych inwestycji oraz funkcjonujące na rynku wtórnym. Dodatkowo, obecne podczas imprezy będą również osoby pośredniczące w obrocie nieruchomościami oraz przedstawiciele banków.

Jako, że duży odsetek naszych inwestycji zlokalizowany jest w Warszawie lub bliskiej okolicy, bardzo cieszy nas możliwość spotkania się z naszymi klientami oraz potencjalnymi nabywcami. Targi są zatem świetną okazją, by porozmawiać ze wszystkimi osobami, które są zainteresowane skorzystaniem z naszej oferty. – mówi Iwona Światopełk – Czetwertyńska Kierownik działu marketingu w firmie Dolcan Sp. z o.o.

Impreza odbywać się będzie w sobotę i niedzielę w godz. 10.00 – 17.00, na terenie hali Torwar przy ulicy Łazienkowskiej 6. Przez cały czas trwania targów specjaliści z firmy Dolcan będą do dyspozycji odwiedzających.
————————————————————————————————–
Dolcan Sp. z o.o jest polską firmą deweloperską powstałą w 1991 roku, zajmującą się kompleksowymi projektami inwestycyjnymi obejmującymi całość procesu deweloperskiego – począwszy od pozyskania gruntów, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom. Spółka jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa. Czterokrotnie otrzymała prestiżowy Certyfikat Dewelopera.

Podobne artykuły

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagana są oznaczone *