Grupowe zakupy mieszkań?

Data opublikowania: 28 lutego 2012

Zakupy grupowe mieszkańRynek zakupów grupowych w Polsce jest już bardzo rozwinięty. Skoro można kupić coś taniej, dlaczego nie skorzystać? Z tego punktu widzenia wychodzi coraz więcej internautów. A gdyby tak móc grupowo kupować mieszkania?

Na ten pomysł wpadła jedna z firm pośredniczących w obrocie nieruchomościami. Swoim klientom daje możliwość zakupu mieszkania od dewelopera w atrakcyjnej cenie. Mniejsze koszty związane są z tym, że deweloperzy, by podnieść sprzedaż, są w stanie udzielić większego rabatu na swoje lokale, o ile jednorazowo pozbędą się ich więcej. Dla nich to szansa na uniknięcie przestojów.

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami pozyskują spore pakiety nieruchomościowe od deweloperów. Następnie ofertę przedstawiają zainteresowanym nabyciem własnego M. Choć chętnych na zakup mieszkania nie brakuje, warunki kredytowe są coraz ostrzejsze. Rabaty wynikające z zakupów grupowych są więc zachęcającą alternatywą. Nie na tyle jednak, by nabywcy korzystali z niej w ciemno. Klienci rynku nieruchomości są bardzo wybredni. Dlatego zainteresować ich może tylko naprawdę korzystny rabat, nawet do 20-30 proc. w stosunku do ceny ofertowej. Oczywiście im większa grupa, tym większe zniżki wchodzą w grę.

Podobne artykuły

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagana są oznaczone *