Nowe osiedle bezczynszowe w Warszawie

Data opublikowania: 9 stycznia 2014

Pod Warszawą powstało nowe osiedle bezczynszowe – „Kamyk Zielony”. Jego posiadaczem jest firma deweloperska Dolcan. Samo biuro, które powstało na Białołęce, uważane jest za nieruchomość pokazową, która ma uświadomić klientom, jak wiele pozytywów mają proponowane mieszkania przypominające domy jednorodzinne.

Warto przy tym zaznaczyć, że dostępne mieszkania wpisują się w limity określane przez program dofinansowań rządowych Mieszkanie dla Młodych, więc Dolcan liczy na spore zainteresowanie lokalami ze strony osób, które zechcą skorzystać z dopłat.

Ceny mieszkań zaczynają się od 5560 zł za metr kwadratowy. Mieszkanie bezczynszowe oznacza, że na osiedlu Kamyk Zielony nie pojawiają się żadne części wspólne, które miałyby być utrzymywane ze składek pochodzących od wszystkich mieszkańców. Dzięki temu, można czuć się tak, jak w przypadku mieszkania we własnym domu.

Brak czynszu daje miesięcznie oszczędności sięgające nawet 500 zł.

Samo osiedle składa się z domów zarówno wolnostojących, jak i bliźniaczych. Lokatorzy będą mieli średnio kilku sąsiadów, co zapewnia prywatność i wygodę. Do użytku oddana została na razie pierwsza część Kamyka Zielonego, do której wlicza się 66 mieszkań, których powierzchnia waha się w granicach 59-112 metrów kwadratowych. Drugą częścią, która zostanie oddana do użytku w II kwartale tego roku ma być 17 segmentów bliźniaczych. Domy mają poddasza, które można zagospodarować na dodatkową część mieszkalną.

Ponadto, do każdego domku przynależy niewielki ogródek. Dzięki temu, mieszkania są świetną opcją zarówno dla osób samotnych, par, jak też dla rodzin z dziećmi. Wszyscy, którzy zainteresowani są pozyskaniem dodatkowych wiadomości na temat mieszkań dostępnych na Kamyku Zielonym, mogą wziąć udział w dniach otwartych, które przewidziane są na dni 11 i 12 stycznia 2014 r. Poza tym, od poniedziałku do piątku można zgłaszać się do funkcjonującego na Białołęce biura, które jest czynne od godziny 9:00 do 18:00.

W soboty otwarte jest w godzinach 9:00-14:00. Jak zostało już wspomniane, biuro jest jednocześnie mieszkaniem pokazowym, dzięki czemu odwiedzając je, możemy zobaczyć, jak wygląda przeciętne lokum na Kamyku Zielonym. Z biura możemy także czerpać inspiracje pomagające w wygodnym i funkcjonalnym wyposażeniu mieszkania kupowanego na tym osiedlu.

Podobne artykuły

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagana są oznaczone *