Salon SPA w łazience

Data opublikowania: 20 maja 2010

Łazienka to miejsce w domu, w którym spędzamy sporo czasu. Nie musi być ona tylko funkcjonalna, sprawdźmy co zrobić, by jej wnętrze cieszyło również nasze zmysły.

Wachlarz kolorów

Przede wszystkim urządzając łazienkę zadbajmy o odpowiedni dobór kolorów. Postawmy na te, które lubimy, które wpływają na nas korzystnie, które koją nerwy i odprężają. Kiedy wracamy do domu po ciężkim dniu pracy, jedyne o czym marzymy to odpoczynek. Dobrze więc będzie, jeśli wnętrze mieszkania będzie ciepłe i przyjemne, szczególnie ważne jest to w łazience.

Raj dla zmysłów

Podczas kąpieli w wannie pełnej bąbelków lub pod prysznicem nasze ciało się odpręża. Aby było to jeszcze bardziej przyjemne możemy włączyć nastrojową muzykę, wykorzystać aromatyczne świece zapachowe bądź podążając za najnowszymi trendami wziąć prysznic w barwach tęczy.

Światłoterapia

Nowoczesne natryski zapewniają użytkownikom pełną gamę kolorów podczas codziennych kąpieli. W zależności od nastroju możemy manipulować barwami i ustawiać te, na które w danej chwili mamy ochotę. Kolory emitowane są przez diody LED. Zielony na pewno nas zrelaksuje, niebieski uspokoi, a czerwony pobudzi i doda energii na resztę dnia.

Bicze wodne

Maksimum relaksu i gwarancję dobrego samopoczucia zapewnią też specjalne kabiny masażowo-parowe. Wyposażone są one w funkcję hydromasażu, posiadają regulację strumienia wody. Mają one zazwyczaj opcję tzw. biczy szkockich, w której występują silne strumienie wody o zmiennej temperaturze. W kabinie dysze są zlokalizowane tak, by symetrycznie woda masowała poszczególne partie ciała: plecy, stopy, kark.

Podobne artykuły

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagana są oznaczone *