Targi nieruchomości w Szczecinie

Data opublikowania: 8 marca 2013

2 marca w Szczecinie rozpoczęły się Targi Nieruchomości i Inwestycji. To największe tego rodzaju wydarzenie w skali województwa zachodniopomorskiego, nic więc dziwnego, że zainteresowanie nim było bardzo duże. Dwudziesta pierwsza edycja targów przyciągnęła wielu wystawców i odwiedzających.

Targi trwały zaledwie dwa dni, zakończyły się w niedzielę 3 marca o godz. 17, jednak ich program był bardzo napięty. W ramach targów można było oglądać stoiska ponad 60 wystawców z całego kraju, jednak zdecydowaną większość stanowiły firmy i instytucje z obszaru województwa zachodniopomorskiego. Byli wśród nich deweloperzy i biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, ale także spółdzielnie mieszkaniowe czy samorządy, słowem – wszyscy, którzy w jakikolwiek sposób są związani z tematem nieruchomości i inwestowania w nie.

Odwiedzający targi mogli skorzystać z pomocy specjalistów w dziedzinie nieruchomości. Prawnicy, przedstawiciele banków i pośrednicy w obrocie nieruchomościami rozwiewali wszelkie wątpliwości i służyli dobrą radą. W ciągu kilku chwil można było poznać swoją zdolność kredytową i realne szanse na kupno konkretnej nieruchomości. Warto było posłuchać ciekawych prelekcji i wykładów, których głównym tematem był oczywiście zachodniopomorski rynek nieruchomości.

Targi były również doskonałą okazją do wyboru kupna konkretnej nieruchomości. Specjalna Giełda Ofert przygotowana specjalnie z myślą o uczestnikach targu zawierała najbardziej atrakcyjne oferty z obszary całego województwa i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Było z czego wybierać. Już od dłuższego czasu podaż na mieszkania w Szczecinie przewyższa popyt, co oznacza, że oferta mieszkań dostępnych na rynku wtórnym jest bardzo szeroka, a ceny coraz bardziej atrakcyjne. Nie zawsze jednak mamy okazję zapoznać się z nią tak szczegółowo, jak na targach. Nic zatem dziwnego, że chętnych do odwiedzenia imprezy i korzystania z atrakcji, które oferowała, nie brakowało. W ciągu dwóch dni na hali MTS, w której odbywały się targi pojawiło się ok. 3700 odwiedzających.

Ci, którzy nie mieli okazji wziąć udziału w targach lub nie wiedzieli o tym, że tego rodzaju impreza odbywa się w Szczecinie, powinni z niecierpliwością oczekiwać na listopad bieżącego roku. Właśnie wtedy w stolicy województwa zachodniopomorskiego ma odbyć się kolejna edycja targów.

Podobne artykuły

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagana są oznaczone *