Targi Warsaw Build 2014

Data opublikowania: 23 czerwca 2014

Już we wrześniu tego roku odbędą się Targi Warsaw Build 2014. Będzie to jedno z ważniejszych wydarzeń dotyczących branży budowlanej w naszym kraju. Jak zapewniają organizatorzy, podczas imprezy poruszone zostaną tematy interesujące każdego specjalistę z zakresu budownictwa. Coś ciekawego znajdą dla siebie zarówno architekci i projektanci wnętrz, jak również inżynierowie i wykonawcy, czy inwestorzy oraz deweloperzy.

logo-pl

Zgodnie z planami, podczas targów odbywać mają się dyskusje, panele, a także konferencja poruszająca temat budownictwa energooszczędnego. Oprócz tego, zapowiadana jest ekspozycja pt. „Nowoczesna Łazienka”, która ma być efektem Mazowieckich Zawodów Płytkarzy. Dodatkowo, planowane jest otwarcie punktów konsultacyjnych prowadzonych przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki oraz Agencję Rozwoju Mazowsza. Wiadomo jednak, że nie będą to wszystkie atrakcje, a uczestnicy będą mogli liczyć na dużo więcej interesujących punktów w programie targów.

Chociaż całe wydarzenie organizowane jest głównie z myślą o specjalistach działających w branży budowlanej, to jednak trzeciego dnia targów, czyli 20 września zapraszani są również klienci indywidualni i wszystkie osoby, które po prostu interesują się architekturą, wystrojem wnętrz, designem, budownictwem. Głównym wydarzeniem pierwszego dnia targów będzie natomiast panel „Nowa Urbanistyka po polsku”, który odbędzie się 18 września. Udział mają w nim wziąć głównie deweloperzy, architekci i eksperci z zakresu urbanistyki. Dyskusja ma dotyczyć głównie tego, w jaki sposób można minimalizować w miastach ruch samochodowy, jednocześnie zwiększając ten rowerowy i pieszy.

Natomiast najistotniejszym wydarzeniem drugiego dnia, czyli 19 września będzie konferencja „Efektywność energetyczna w budownictwie – wyzwania i szanse dla Polski”. Będzie ona kierowana głównie do firm działających w branży budowlanej oraz budownictwie energetycznym i ma na celu umożliwienie im nawiązania dogodnych stosunków biznesowych. Dla wielu jednostek ma to być możliwością zaprezentowania swoich ofert produktowych i usługowych. Będzie to też sposobnością do przeanalizowania potrzeb rynkowych oraz poznania nowych trendów. Konferencja da także szansę na podjęcie współpracy między poszczególnymi podmiotami biorącymi w niej udział.

Podobne artykuły

2 komentarze

  1. AGMAinvest

    Bardzo ciekawie się zapowiada, szczególnie konferencja dotycząca budownictwa energooszczędnego. Dzięki za informacje!

  2. ZRB Bruki

    Orientuje się może ktoś, czy te targi organizowane są co roku? Był może ktoś kiedyś wystawcą na takich targach? – jakie doświadczenia?

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagana są oznaczone *