Ventana – luksusowe osiedle pod Warszawą

Data opublikowania: 24 listopada 2014

Westmark Developments to przedsiębiorstwo inwestujące w budowę domów w Europie i na Karaibach. Postawiło też wspaniałe, luksusowe osiedle Ventana w podwarszawskim Walendowie. Jak wyglądają stojące tam wille?

Ventana to kameralne, ale luksusowe i nowoczesne osiedle domów oraz rezydencji wybudowanych przez Westmark Developments w oddalonym o 18 km od Warszawy Walendowie. Znajdują się tam 2 rodzaje nieruchomości dostosowanych do odmiennych wymagań klientów. Domy B to bliźniaki liczące sobie 186 m kw. i leżące na działce o powierzchni 600 m kw. Poza pokojami i kuchnią, znajdują się w nich też 2 garderoby, toaleta i 2 łazienki oraz spiżarnia. Do każdego z domów przynależy garaż na 1 samochód i kotłownia.

Osiedle Ventana - WalendówDomy C to rezydencje, których powierzchnia to 224 m kw. Od zwykłych domów na osiedlu Ventana różnią się dodatkową łazienką, co oznacza, że łącznie mają 3 łazienki, a także dodatkowym miejscem na samochód. Deweloper zakłada, że ta oferta jest idealna dla małżeństwa z dwójką dzieci. Domy B mają natomiast być optymalnym rozwiązaniem dla pary bezdzietnej, choć zważywszy na ich metraż, z pewnością będą komfortowe także dla większej rodziny.

Osiedle Ventana leży w malowniczej okolicy. Chociaż jego mieszkańcy mają do centrum stolicy tylko 18 km, więc nie mają problemu z dotarciem do pracy czy szkoły, to jednak na pewno nie brakuje im również przyrody. Niedaleko znajdują się Lasy Sękocińskie oraz Chojnowski Park Narodowy, co oznacza bliskość drzew, stawów i rzeki. To świetne miejsce na rodzinne spacery, pikniki i uprawianie sportu. Można przy okazji liczyć na świeże powietrze korzystnie oddziałujące na zdrowie oraz samopoczucie.

Domy na osiedlu Ventana to jednak nie tylko spokój i wspaniała okolica, ale też zaskakująco wysoka jakość projektów. Ceglane domy mają jasną i ciepłą kolorystykę ładnie kontrastującą z granatowymi dachami. Na uwagę zasługują też ręcznie wykonane balustrady balkonów, które są niebanalną ozdobą nieruchomości. W domach zadbano także o odpowiednią przestrzenność wnętrz, optymalne nasłonecznienie pomieszczeń, jak również o perfekcyjne wykończenia. Kupcy zlokalizowanych tam domów mogą także liczyć na ciekawie zaaranżowaną zieleń otaczającą ich posesje. Wszystko nawiązuje do klasycznego stylu anglosaskiego, choć pozostaje w pełni modernistyczne.

Podobne artykuły

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagana są oznaczone *